De newsroom van het ministerie van IenWPersberichten, toespraken en optredens
Newsroom ministerie van IenW

Woordvoerders

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat en Inspectie Leefomgeving en Transport hebben ieder eigen woordvoerders.

Onderstaande woordvoerders van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn bereikbaar voor vragen over beleid en politieke context, uitsluitend voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.  Voor spoedeisende vragen kunt u buiten kantooruren contact opnemen via (070) 456 70 60.

Documenten van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn hier beschikbaar. De agenda van de bewindspersonen kunt u hier vinden. Ontvang het laatste nieuws van het ministerie van IenW via de persberichtenservice.
 


Minister Harbers


Sarah van Amerongen

Persvoorlichter Wadden, algemene persvragen en interviewverzoeken

Portret Sarah van Amerongen
+31 (0)6 11 20 37 69
sarah.van.amerongen@minienw.nl
 

Inge Rijgersberg

Woordvoerder Nieuwe wegprojecten, MIRT, bruggen, beheer en onderhoud en mobiliteitsfonds

Portret Inge Rijgersberg

  |  vaste vrije dag: woensdag
+31 (0)6 33 95 44 26
inge.rijgersberg@minienw.nl

Liz Zoetekouw

Woordvoerder Water, klimaatadaptatie en verkeersveiligheid

  |  vaste vrije dag: maandag 
+31 (0)6 21 67 39 87
liz.zoetekouw@minienw.nl
 

Richard Funnekotter

Woordvoerder Luchtvaart, zee- en binnenvaart, sluizen, vaarwegen en goederentransport weg en water

  |  vaste vrije dag: vrijdag
+31 (0)6 83 98 55 30
richard.funnekotter@minienw.nl 

Staatssecretaris Heijnen


Jaap Steensma

Persvoorlichter Taxi- en Fietsbeleid; algemene persvragen en interviewverzoeken

+31 (0)6 21 10 19 15
jaap.steensma@minienw.nl
 

Fleur Venner 

Woordvoerder Duurzaam vervoer, bodem, biotechnologie

Foto Fleur

  |  vaste vrije dag: woensdag 
+31 (0)6 31 11 17 34  
fleur.venner@minienw.nl

Judith Jansen

Woordvoerder Circulaire economie en milieu; nucleaire veiligheid en stralingsbescherming

  |  vaste vrije dag: vrijdag
+31 (0)6 21 87 99 83
judith.jansen@minienw.nl 
 

Susanne UIlenbroek

Woordvoerder Openbaar vervoer, spoor en spoorgoederenvervoer

  |  vaste vrije dag: dinsdag
+31 (0)6 21610127
susanne.uilenbroek@minienw.nl

Corporate affairs

Joris Drost

Woordvoerder Organisatie en ambtelijke top IenW en Wet Open Overheid

  |  vaste vrije dag: woensdag
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.drost@minienw.nl

Deltacommissaris

Marianne Wuite

Woordvoerder

Portret Marianne Wuite

+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met:

Cookie-instellingen
Cookie-instellingen sluiten

Cookie-instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer over cookies in onze cookieverklaring.


Deze cookies verzamelen nooit persoonsgegevens en zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website.

Deze cookies verzamelen gegevens zodat we inzicht krijgen in het gebruik en deze website verder kunnen verbeteren.

Deze cookies zijn van aanbieders van externe content op deze website. Denk aan film, marketing- en/of tracking cookies.