De newsroom van het ministerie van IenWPersberichten, toespraken en optredens
Newsroom ministerie van IenW

Woordvoerders

Woordvoerders zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder). Documenten van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn hier beschikbaar. De agenda van de bewindspersonen kunt u hier vinden.

Ontvang het laatste nieuws van het ministerie van IenW via de persberichtenservice.

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Persvoorlichter

Algemene persvragen en interviewverzoeken

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.drost@minienw.nl

Woordvoerders minister Van Nieuwenhuizen

Ivar Noordenbos

Verkeersveiligheid, Innovatie en verkeersmanagement, Beheer bestaande infrastructuur

Ivar Noordenbos
+31 (0)6 31 75 34 05
Ivar.Noordenbos@minienw.nl

 

Waterbeleid

Sonja van der Graaf
+31 (0)6 15 43 50 86
sonja.vander.graaf@minienw.nl

 

Marianne Wuite

Lucht-, zee-, en binnenvaart, Vrachtverkeer, Nieuwe wegprojecten, Sluizen en bruggen

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Veldhoven

Joris Schouten

Duurzaam Vervoer, Fiets, Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl












 


Circulaire Economie, Milieu, Bodem

Nicolette Rodenburg
+31 (0)6 53 20 08 52
nicolette.rodenburg@minienw.nl

OV, spoor

Susanne Uilenbroek
+31 (0)6 21610127
susanne.uilenbroek@minienw.nl

Woordvoerders corporate affairs


Organisatie, Ambtelijke top, Woordvoering KiM, Wob-verzoeken

Ilana Rooderkerk
+31(0)6 40 48 67 43 
ilana.rooderkerk@minienw.nl

 

Annelou van Egmond
+31(0)6 21 63 74 28
annelou.van.egmond@minienw.nl

 

Woordvoerder Deltacommissaris

Chantal Bijkerk

Chantal Bijkerk
+31 (0)6 15 35 91 05
chantal.bijkerk@minienw.nl

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met:

Cookie settings