De newsroom van het ministerie van IenWPersberichten, toespraken en optredens
Newsroom ministerie van IenW

Woordvoerders

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat en Inspectie Leefomgeving en Transport hebben ieder eigen woordvoerders.

Onderstaande woordvoerders van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn bereikbaar voor vragen over beleid en politieke context, uitsluitend voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.  Voor spoedeisende vragen kunt u buiten kantooruren contact opnemen via (070) 456 70 60.

Documenten van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn hier beschikbaar. De agenda van de bewindspersonen kunt u hier vinden. Ontvang het laatste nieuws van het ministerie van IenW via de persberichtenservice.
 


Minister Harbers


Persvoorlichter Waddengebied, algemene persvragen en interviewverzoeken

Sarah van Amerongen
+31 (0)6 11 20 37 69
sarah.van.amerongen@minienw.nl
 

Woordvoerder Nieuwe wegprojecten, MIRT, bruggen, beheer en onderhoud en mobiliteitsfonds

Inge Rijgersberg

Inge Rijgersberg
  |  vaste vrije dag: woensdag
+31 (0)6 33 95 44 26
inge.rijgersberg@minienw.nl


Woordvoerder Water, klimaatadaptatie en verkeersveiligheid

Liz Zoetekouw

Liz Zoetekouw
  |  Tijdelijk afwezig. Frank Verhoef vervangt
+31 (0)6 21 67 39 87
liz.zoetekouw@minienw.nl

Frank Verhoef
+31 (0)6 21 36 83 90 
frank.verhoef@minienw.nl 


Woordvoerder Luchtvaart, zee- en binnenvaart, sluizen, vaarwegen en goederentransport weg en water

Richard Funnekotter
  |  vaste vrije dag: vrijdag
+31 (0)6 83 98 55 30
richard.funnekotter@minienw.nl 


Staatssecretaris Heijnen


Persvoorlichter Algemene persvragen en interviewverzoeken

Jaap Steensma
+31 (0)6 21 10 19 15
jaap.steensma@minienw.nl


Woordvoerder Duurzaam vervoer, fiets, bodem, biotechnologie, nucleaire veiligheid en stralingsbescherming

Joris Schouten

Joris Schouten
  |  vaste vrije dag: woensdag
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl


Woordvoerder Circulaire economie en milieu

Judith Jansen
  |  vaste vrije dag: vrijdag
+31 (0)6 21 87 99 83
judith.jansen@minienw.nl 


Woordvoerder Openbaar vervoer, spoor en spoorgoederenvervoer en taxi's

Susanne Uilenbroek

Susanne Uilenbroek
  |  vaste vrije dag: dinsdag
+31 (0)6 21610127
susanne.uilenbroek@minienw.nl


Corporate affairs

Woordvoerder Organisatie en ambtelijke top I&W en Wet openbare overheid

Joris Drost
  |  vaste vrije dag: woensdag
  |  met verlof t/m 5 maart
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.drost@minienw.nl


Deltacommissaris

Woordvoerder

Marianne Wuite

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl


Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met:

Cookie-instellingen
Cookie-instellingen sluiten

Cookie-instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer over cookies in onze cookieverklaring.


Deze cookies verzamelen nooit persoonsgegevens en zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website.

Deze cookies verzamelen gegevens zodat we inzicht krijgen in het gebruik en deze website verder kunnen verbeteren.

Deze cookies zijn van aanbieders van externe content op deze website. Denk aan film, marketing- en/of tracking cookies.