De newsroom van het ministerie van IenWPersberichten, toespraken en optredens
Newsroom ministerie van IenW

Woordvoerders

Woordvoerders zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over beleid en politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder). Documenten van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn hier beschikbaar. De agenda van de bewindspersonen kunt u hier vinden.

Ontvang het laatste nieuws van het ministerie van IenW via de persberichtenservice.

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.


Algemene persvragen en interviewverzoeken

Jaap Steensma
+31 (0)6 21 10 19 15
jaap.steensma@minienw.nl


Woordvoerders minister Harbers

Nieuwe wegprojecten (MIRT), bruggen, beheer en onderhoud, mobiliteitsfonds

Inge Rijgersberg

Inge Rijgersberg
+31 (0)6 33 95 44 26
inge.rijgersberg@minienw.nl

 

Water, klimaatadaptatie en verkeersveiligheid

Liz Zoetekouw

Liz Zoetekouw
+31 (0)6 21 67 39 87
liz.zoetekouw@minienw.nl


Luchtvaart, zee- en binnenvaart, sluizen, vaarwegen en goederentransport

Richard Funnekotter
+31 (0)6 83 98 55 30
richard.funnekotter@minienw.nl 


Woordvoerders staatssecretaris Heijnen

Duurzaam vervoer, fiets, bodem, biotechnologie, nucleaire veiligheid en stralingsbescherming

Joris Schouten

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl


Circulaire economie en milieu

Judith Jansen
+31 (0)6 21 87 99 83
judith.jansen@minienw.nl 
 

Nicolette Rodenburg

Nicolette Rodenburg
  | Verlof  t/m medio mei
+31 (0)6 53 20 08 52
nicolette.rodenburg@minienw.nl


Openbaar vervoer, spoor en taxi

Susanne Uilenbroek

Susanne Uilenbroek
+31 (0)6 21610127
susanne.uilenbroek@minienw.nl


Woordvoerder corporate affairs

Organisatie, Ambtelijke top, Woo

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.drost@minienw.nl


Woordvoerder Deltacommissaris

Marianne Wuite

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl


Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met:

Cookie-instellingen
Cookie-instellingen sluiten

Cookie-instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer over cookies in onze cookieverklaring.


Deze cookies verzamelen nooit persoonsgegevens en zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website.

Deze cookies verzamelen gegevens zodat we inzicht krijgen in het gebruik en deze website verder kunnen verbeteren.

Deze cookies zijn van aanbieders van externe content op deze website. Denk aan film, marketing- en/of tracking cookies.